הזדמנות של פעם בחיים,
חייגו עכשיו!

משרדים למכירה לרופאים

משרדים למכירה במגוון גדלים, לאכלוס מיידי. מהרו והבטיחו לעצמכם משרד מפואר צמוד לביה”ח אסותא החדש בראשון לציון!

הכירו את מטרו מבית צרפתי צבי ובניו, פרויקט יוקרתי ומתקדם המציע משרדים למכירה עם גמישות תכנונית מדהימה והתאמה לכל בעל עסק ולכל מטרה, במיקום הכי טוב במערב ראשל”צ, צמוד למתחם אסותא החדש ולמתחם ה-1000, קרוב לחוף הים ולכל מה שטוב במערב העיר.

זה הזמן להתקדם למשרד משלך במטרו, ליהנות ממיקום מצוין ומהשקעה אמתית ובטוחה.

לתיאום סיור בנכס, השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם:

מתחם משרדים יוצא דופן!

מתחם מטרו מטרופולין העסקים במערב ראשון לציון, הוא אחד הפרויקטים החדשים של חברת צרפתי ובניו.
המתחם נבנה באזור שלוקח בחשבון את הקרבה למוסדות מקצועיים אחרים.
הפרויקט, שכולל שני מגדלי משרדים מפוארים בני שמונה קומות כל אחד, צפוי להיות מוקם סמוך לשני מוקדים מרכזיים. אחד מהם הוא הקומפלקס החדש שיקום באתר של בית החולים אסותא והשני הוא מתחם ה -1,000, מתחם העסקים החדש של ראשון לציון.

"המתחם של אסותא, שיכלול בית החולים, הוא מחולל תנועה עצום למטרו", מסביר צרפתי. לדבריו, "רופאים שיעבדו באסותא ויחפשו מקום לקליניקה הפרטית שלהם", בעלי מקצועות טיפוליים נוספים ועוד – כל אלה יצטרכו משרד והמגדלים במתחם מטרו ייתנו להם מענה, ואל לנו לשכוח גם את מי שיגיעו לטיפולים." זאת ועוד
באופן כללי, רופאים הם אוכלוסייה שאוהבת לעבוד זה עם זה, גם מחוץ לכותלי בית החולים והם אפילו יהיו מוכנים לשלם יותר – רק כדי לשכור משרדים בסביבה של רופאים נתונים.

משרדים במיקום מנצח!

פרויקט מטרו נבנה בלוקיישן הכי חם בראשל”צ, צמוד למתחם אסותא ומתחם ה- 1000, 700 מטרים בלבד מחוף הים ובמרחק קצר ממתחמי הקניות והבילוי הראשיים שבסביבה:
G Two, סינמה סיטי, YES PLANET, סופר-לנד וזאפה לייב פארק, אליהם מגיעים בקלות ובמהירות דרך נתיבי אילון הסמוכים, כביש 431, תחנת הרכבת “משה דיין” הנמצאת במרחק הליכה, ובעתיד גם דרך “הקו החום” של הרכבת הקלה שיעבור במקום. כל אלה ועוד הופכים את העסק שלך לנגיש ואטרקטיבי במיוחד.

פרויקט מטרו הוא קומפלקס משרדים ומסחר חדשני ומתקדם, הכולל שני מגדלי משרדים מרהיבים עם חללי עבודה מגוונים בני 8 קומות כל אחד, לובי נפרד מפואר וייצוגי, מעליות מהירות ומגרש חניה צמוד. במפלס הרחוב של הפרויקט נבנית קומת מסחר פתוחה ומעוצבת שתכלול בתי קפה, מסעדות וחנויות  שיספקו שירותים שונים מהם ייהנו עובדי המשרדים ומבקרים מהסביבה.

משרדים במיקום מנצח!

בניינים גמורים להבדיל מרוב הפרוייקטים בישראל
משרדים למכירה - באזור כולל מתחם ה-1000 הם להשכרה בלבד
אפשרות קבלת מפתח תוך פחות משנה + חבילת גמרים פנים
ריכוז מתחם בולט כמתחם רפואי - יש בתי אבות, אסותא, מאוחדת ועוד
נגישות תחבורתית רכבת משה דיין/איילון דרום/צפון
כל המשרדים בבניין מונגשים לנכים ולכסא גלגלים
צמידות לאסותא החדש שנבנה
מגדל אחד מכור ומאוכלס במלואו
מגוון אפשרויות מימון
חניה מקורה/עילית

בואו להיות חלק מהמשפחה!

דברו עוד היום עם מרכז המכירות שלנו

או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם